Dla zawodników

Dla zawodników2019-02-05T09:43:38+02:00

Standardowa obsługa managerska polega na wyszukiwaniu klubów i negocjowaniu kontraktów w imieniu zawodnika. Agencja managerska HMS zapewnia dodatkowe korzyści, w tym:

PROFESJONALNY
MANAGEMENT SPORTOWY

Agencja pomaga zawodnikowi znaleźć klub, który odpowiada jego warunkom i umiejętnością. A to wszystko dzięki doświadczeniu i roli agenta jako opiekuna. Organizuje testy i negocjuje warunki kontraktu. Dbamy również o wszystkie inne prawne zapisy, znajdujące się w podpisanej umowie zawodnika z klubem.

Agent reprezentuje piłkarza przed organami PZPN, FIFA i UEFA. Wszystko to, pozwala zawodnikowi skupić się na rywalizacji sportowej

OBSŁUGA PRAWNA

Naszym klientom zapewniamy pełną i profesjonalną obsługę prawną. Każda umowa podpisywana przez zawodnika jest rzetelnie sprawdzana i oceniana przez naszych prawników.

Mowa tutaj o kontraktach z klubami, ale również innymi umowami zawieranymi przez zawodnika o charakterze prawnym, finansowym, marketingowym.

OBSŁUGA
MEDYCZNO-PSYCHOLOGICZNA

Dla młodych piłkarzy odpowiednie reagowanie na kontuzje i jej leczenie, właściwa dieta, pomoc psychologiczna mogą być ważnym elementem “być albo nie być” późniejszej kariery. Dlatego agencja współpracuje ze specjalistami: ortopedą, psychologiem sportowym, fizjologiem i dietetykiem.

Umożliwia to zabezpieczenie naszego zawodnika na wypadek jakiegoś problemu, a także daje poczucie bezpieczeństwa.

TROSKA O WIZERUNEK

W obecnych czasach piłka nożna i jej popularność stanowi bardzo ważny element w działalności różnych przedsiębiorstw oferujących swoje produkty i usługi na poszczególnych rynkach. Popularny zawodnik to świetny produkt marketingowy. Jednakże, również piłkarze o niższej popularności mogą brać czynny udział w akcjach społecznych, kampaniach reklamowych czy też pozyskiwać sponsorów. Odpowiednie zaplanowanie działań w tym kierunku przynosi sportowcom korzyści zarówno materialne jak i wizerunkowe.

Ciągle poszerzamy swoją wiedzę w temacie marketingu sportowego, zdobywamy tak potrzebne doświadczenie i wykorzystujemy go, budując relacje pomiędzy klubami i zawodnikami, a partnerami biznesowymi. Właściwe rozeznanie pozwala nam na dokonanie odpowiedniej selekcji pojawiających się ofert.

POMOC PO ZAKOŃCZENIU KARIERY

Każdy sportowiec zdaje sobie sprawę, że jego kariera nie może trwać wiecznie. Gdy nadejdzie taki moment, że trzeba zakończyć karierę, zawodnik może czuć się zagubiony i obarczony wieloma problemami związanymi z nieznaną jeszcze życiową sytuacją. W końcu piłka była nierozerwalnym elementem życia naszego zawodnika.

Agencja, dzięki zbudowanym relacjom, pomaga w znalezieniu nowych, interesujących i często aktywnych zajęć.