Dla klubów

Dla klubów2019-02-12T15:52:42+01:00

Aby zapewnić organizacji sportowej wszelki rozwój, niezbędna jest stabilność finansowa i odpowiednia baza sportowa. Oferujemy outsourcing i consulting sportowy w takich aspektach jak:

SKAUTING W POLSCE

Obserwując największe zagraniczne potęgi piłkarskie, możemy stwierdzić że kluby posiadające odpowiednie zaplecze skautingowe, szybciej docierają do najzdolniejszych zawodników i wykorzystują ich potencjał. W tak rozbudowanym systemie ligowym niezbędne jest monitorowanie niższych lig, ponieważ wielu utalentowanych zawodników nie dostaje szansy odpowiedniego rozwoju i maksymalnego wykorzystania swojego talentu – III czy IV liga jest tego najlepszym przykładem. Znajdziemy tam wielu piłkarzy, którzy po odpowiednim szkoleniu i otrzymanie tej tzw. „szansy” mogli by skutecznie radzić sobie w najwyższych klasach rozgrywkowych Polskiej piłki nożnej. W tym celu monitorujemy drużyny z niższych poziomów rozgrywkowych w celu wyszukania młodych uzdolnionych piłkarzy. W ramach tej pracy tworzymy profesjonalną dokumentację, dając pełną przejrzystość na obraz gry i umiejętności danego sportowca. W naszych raportach podkreślamy jego mocniejsze i słabsze strony, ale również poczynione postępy.

SKAUTING NA ŚWIECIE

Agencja HMS wychodzi również poza granice naszego kraju. Oferujemy wyszukiwanie najzdolniejszych sportowców w takich krajach jak NIEMCY, HISZPANIA, WŁOCHY, CHORWACJA, CZECHY, SŁOWACJA, WĘGRY, UKRAINA czy ROSJA . Najlepsze kluby takie jak np. Juventus czy AC Milan posiadają najlepszą bazę szkoleniową, a my posiadamy do nich kontakty z których oczywiście korzystamy. Szukamy zawodników w oparciu o określone warunki fizyczne i umiejętności, a następnie zajmujemy się przygotowaniem odpowiednich raportów. Zajmujemy się całą procedurą związaną ze sprowadzeniem zawodnika do Polski.

OBOZY

Drużyna wymaga odpowiedniego wspierania nie tylko samego treningu, ale również integracji zawodników i budowania jej ducha. Obozy przygotowawcze dają to wszystko, dlatego bardzo ważne jest stworzenie odpowiednich warunków treningowych i komfortu, który później wpłynie na lepszą grę i wyniki w trakcie sezonu. Agencja managerska HMS oferuje pełną organizację obozów piłkarskich zważywszy na oczekiwania i możliwości finansowe danego klubu. Zapewniamy obsługę od początku do końca czyli od przejazdu, noclegu, wyżywienia po odpowiadające obiekty treningowe. Oferta skierowana jest dla wszystkich zespołów, również juniorskich na terenie całego kraju oraz zagranicy jak np. Hiszpania, Turcja.

ORGANIZACJA IMPREZ SPORTOWYCH

Agencja HMS posiada kilkuletnie doświadczenie związane z organizowaniem imprez sportowych i nie tylko. Posiadamy ofertę dla wszystkich podmiotów organizujących imprezy sportowe różnego formatu, proponując całkowitą obsługę wszelkiego rodzaju przedsięwzięć. Zajmujemy się również poszczególnymi zakresami imprezy przez co mamy na myśli np. kontakty z mediami, przyznawanie akredytacji, marketing, uzyskiwanie pozwoleń na organizację imprezy masowej. W działaniach powyższych współpracujemy z agencją marketingową …… która może się poszczycić prowadzeniem kampanii reklamowych da największego developera w Polsce firmy MURAPOL …….

PROFESJONALNY MARKETING SPORTOWY

Wraz ze wzrostem popularności sportu, a w szczególności piłki nożnej marketing sportowy zyskuje w Polsce coraz większe znaczenie biznesowe wszelkich organizacji sportowych. Odpowiednie działania marketingowe dające szereg korzyści to np. odpowiednia komunikacja z mediami, wyróżnienie się wśród konkurencji czy odpowiednie stosunki z kibicami. Agencja oferuje wsparcie marketingowe w działaniach przedsiębiorstw zainteresowanych wyróżnieniem się na sportowym rynku.