Agencja

Agencja2019-11-15T11:41:26+01:00

Agencja sportowa Heritage Management Sports w pierwszej kolejności stawia
na profesjonalizm, który podpierany jest podejściem wysoko etycznym
z zachowaniem wszelkich wartości.

PROFESJONALIZM

We współczesnym świecie, sukces w każdej dziedzinie wymaga pełnego profesjonalizmu. Sport zawodowy który ciągle się rozwija, wymaga tego z całą pewnością.

Teraz, sukces w zawodowej piłce to nie tylko talent oraz ogromne zaangażowanie treningowe i meczowe. Żywienie, podejście psychologiczne, mentalność, prawidłowe prowadzenie zawodnika są czynnikami które w tych czasach są konieczne, aby kariera piłkarska mogła rozwijać się
w sposób efektywny.

Rozumiejąc te wszystkie potrzeby współpracujemy z wybitnymi specjalistami w swojej dziedzinie, a w przypadku zawodników młodych kładziemy nacisk na wychowanie i ścisłą współpracę z rodzicami.

ETYKA

W interesie naszej agencji leży długo dystansowe wspieranie kariery piłkarza. Ze swojej strony możemy zagwarantować klarowną i jasną dokumentację, przyjmowane procedury i wykonywane działania. Podczas podejmowania decyzji transferowych i kontraktowych na pierwszym miejscu stawiamy czynniki czysto sportowe takie jak np. stabilność, rozwój i wykorzystywanie talentu piłkarskiego na boisku.

Heritage Management Sports stworzone zostało w jednym celu. Chcemy zapewnić piłkarzom i klubom niezastąpione usługi na najwyższym poziomie we wszystkich aspektach budowania piłkarskiej kariery, a także po jej zakończeniu.

CO OFERUJEMY

WYSZUKANIE KLUBU

Znajdziemy go w oparciu o Twoje preferencje i umiejętności

NEGOCJACJA UMÓW

Oferujemy profesjonalne wsparcie prawno-managerskie

PRZEGLĄD RYNKU

Zaawansowany monitoring rynku piłkarskiego

TESTY PIŁKARSKIE

Testy są skierowane głównie dla młodych zawodników, którzy dzięki nim otrzymują szanse na pokazanie się przed klubami piłkarskimi z wyższych lig.

REPREZENTOWANIE

Reprezentowanie zawodników przed związkami i federacjami sportowymi (m.in. PZPN, FIFA, UEFA)

KREACJA MARKETINGOWA

Dzięki doświadczeniu w marketingu agencja HMS kreuje Zawodnika na różnych płaszczyznach oraz przez zastosowanie różnych nośników jak np. artykuły w gazecie, internecie czy spersonalizowane filmy promujące Zawodnika.

OPIEKA SPECJALISTÓW

Agencja jest wstanie zagwarantować dostęp do najlepszych specjalistów z różnych dziedzin jak np. lekarze, trenerzy mentalni, fizjoterapeuci, dietetycy.

KONTAKTY

Agencja dzięki doświadczonym współpracownikom posiada liczne kontakty w kraju i zagranicą, które pozwalają prowadzić profesjonalnie kariery naszych Zawodników

Praca z naszymi podopiecznymi i osiąganie oczekiwanych efektów wymaga odpowiedniego podejścia. Pierwszym krokiem do realizacji zamierzonych celów, jest właściwe poznanie potrzeb i możliwości zawodnika. Aby sprostać temu zadaniu, bierzemy za podstawę zbudowanie relacji ze sportowcami, z którymi współpracujemy.

Osoba z nami współpracująca poczuje się swobodnie, dzięki partnerskim relacjom. Jesteśmy nie tylko agentami piłkarskimi, jesteśmy dobrymi znajomymi, którzy rozumieją swoich sportowców.

Rozmawiamy, doradzamy – wszystko to z czym spotykamy się w życiu na codzień. Takie relacje pozwalają nam na poznanie pasji sportowych i nie tylko, naszego zawodnika. Dzięki temu, jesteśmy w stanie pokierować jego karierą zgodnie z oczekiwaniami jakie mu towarzyszą. Znajdziemy klub i poradzimy co wybrać, tak aby wizja rozwoju kariery, była dla nas jako partnerów zadowalająca.

NASZ ZESPÓŁ

IZABELA
SKOTARSKA

Prezes Zarządu

Michał Sapota

Wiceprezes Zarządu

Mariusz Nowak

Koordynator ds. młodzieży

Mirosław Szymkowiak

Szef Scoutingu

Marcin Kuźba

Szef Scoutingu